Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 90-102cm P: 58cm G: 60cm
Sėdimos dalies aukštis – 41-54cm.
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 90-102 cm P: 58 cm G: 60 cm |
| Aukštis | 90 |
| Plotis | 58 |
| Gylis | 60 |
| Pa_aukstis | 90-102 cm |
| Pa_plotis | 58 cm |
| Pa_gylis | 60 cm |
| Pa_medziaga | Metalas |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_maksimali-apkrova | 100kg |
| Pa_aukscio-reguliavimas | Pneumatinis |
| Pa_savybe | Sukimosi funkcija 360 |
| Pa_ratukai | Savaime stabdantys |
| Kilmes-salis | Kinija |









