Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 125-130cm P: 72cm G: 69cm
Sėdimos dalies aukštis – 46-51cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 125-130 cm P: 72 cm G: 69 cm |
| Aukštis | 125 |
| Plotis | 72 |
| Gylis | 69 |
| Sedimos-dalies-aukstis | 46-51 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Maksimali-apkrova | 120kg |
| Aukscio-reguliavimas | Pneumatinis |
| Ratukai | Kaučiukiniai |














