Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 88cm P: 63cm G: 65cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 88 cm P: 63 cm G: 65 cm |
| Aukštis | 88 |
| Plotis | 63 |
| Gylis | 65 |
| Maksimali-apkrova | 130kg |
| Sedimos-dalies-aukstis | 50 cm |
| Savybe | 180° sukimosi ir automatinio grįžimo funkcija |
| Sudetis | Porolonas |
| Martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |















