Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 76cm P: 52cm G: 57cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 76 cm P: 52 cm G: 57 cm |
| Aukštis | 76 |
| Plotis | 52 |
| Gylis | 57 |
| Maksimali-apkrova | 150kg |
| Sedimos-dalies-aukstis | 49 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |













