Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 83cm P: 55cm G: 65cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 83 cm P: 55 cm G: 65 cm |
| Aukštis | 83 |
| Plotis | 55 |
| Gylis | 65 |
| Maksimali-apkrova | 130kg |
| Sedimos-dalies-aukstis | 49 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |













