Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 93cm P: 54cm G: 55cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 93 cm P: 54 cm G: 55 cm |
| Aukštis | 93 |
| Plotis | 54 |
| Gylis | 55 |
| Pa_aukstis | 93 cm |
| Pa_plotis | 54 cm |
| Pa_gylis | 55 cm |
| Pa_medziaga | Medžio masyvas – kaučiukmedis |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_maksimali-apkrova | 130kg |
| Pa_sedimos-dalies-aukstis | 63 cm |
| Kilmes-salis | Malaizija |









