Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 87-108cm P: 44cm G: 44cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 87-108 cm P: 44 cm G: 44 cm |
| Aukštis | 87 |
| Plotis | 44 |
| Gylis | 44 |
| Pa_aukstis | 87-108 cm |
| Pa_plotis | 44 cm |
| Pa_gylis | 44 cm |
| Pa_medziaga | Metalas |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_maksimali-apkrova | 120kg |
| Pa_aukscio-reguliavimas | Pneumatinis |
| Pa_savybe | Sukimosi funkcija 360 |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_sedimos-dalies-aukstis | 58-79 cm |
| Kilmes-salis | Kinija |





















