Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 109-118cm P: 64cm G: 62cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 109-118 cm P: 64 cm G: 62 cm |
| Aukštis | 109 |
| Plotis | 64 |
| Gylis | 62 |
| Pa_aukstis | 109-118 cm |
| Pa_plotis | 64 cm |
| Pa_gylis | 62 cm |
| Pa_medziaga | Metalas |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_maksimali-apkrova | 120kg |
| Pa_aukscio-reguliavimas | Pneumatinis |
| Pa_savybe | TILT mechanizmas |
| Pa_ratukai | Kaučiukiniai |
| Pa_sedimos-dalies-aukstis | 47-56 cm |
| Kilmes-salis | Kinija |





























