Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 97-106cm P: 59cm G: 61cm
Sėdimos dalies aukštis – 42-50cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 97-106 cm P: 59 cm G: 61 cm |
| Aukštis | 97 |
| Plotis | 59 |
| Gylis | 61 |
| Sedimos-dalies-aukstis | 42-50 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Maksimali-apkrova | 120kg |
| Aukscio-reguliavimas | Pneumatinis |
| Ratukai | Plastikiniai |
| Savybe | 360° sukimosi funkcija. TILT mechanizmas. |















