Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 98-107cm P: 61cm G: 56cm
Sėdimos dalies aukštis – 43-52cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 98-107 cm P: 61 cm G: 56 cm |
| Aukštis | 98 |
| Plotis | 61 |
| Gylis | 56 |
| Sedimos-dalies-aukstis | 43-52 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Maksimali-apkrova | 120kg |
| Aukscio-reguliavimas | Pneumatinis |
| Ratukai | Plastikiniai |
| Savybe | 360° sukimosi funkcija. TILT mechanizmas. |















