Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 115-121cm P: 62cm G: 70cm
Sėdimos dalies aukštis – 46-53cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 115-121 cm P: 62 cm G: 70 cm |
| Aukštis | 115 |
| Plotis | 62 |
| Gylis | 70 |
| Sedimos-dalies-aukstis | 46-53 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Maksimali-apkrova | 120kg |
| Aukscio-reguliavimas | Pneumatinis |
| Ratukai | Plastikiniai |
| Savybe | 360° sukimosi funkcija. TILT mechanizmas. |















