Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 94-106cm P: 60cm G: 46cm
Sėdimos dalies aukštis – 46-58cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 94-106 cm P: 60 cm G: 46 cm |
| Aukštis | 94 |
| Plotis | 60 |
| Gylis | 46 |
| Sedimos-dalies-aukstis | 46-58 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Maksimali-apkrova | 90kg |
| Aukscio-reguliavimas | Pneumatinis |
| Savybe | 360° sukimosi funkcija. TILT mechanizmas. |
| Ratukai | Plastikiniai |













