Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 85cm P: 54cm G: 60cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 85 cm P: 54 cm G: 60 cm |
| Aukštis | 85 |
| Plotis | 54 |
| Gylis | 60 |
| Maksimali-apkrova | 130kg |
| Sedimos-dalies-aukstis | 50 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |













