Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 78cm P: 58cm G: 56cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 78 cm P: 58 cm G: 56 cm |
| Aukštis | 78 |
| Plotis | 58 |
| Gylis | 56 |
| Maksimali-apkrova | 130kg |
| Sedimos-dalies-aukstis | 50 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |












