Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 47cm P: 162cm G: 52cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 47 cm P: 162 cm G: 52 cm |
| Aukštis | 47 |
| Plotis | 162 |
| Gylis | 52 |
| Pa_aukstis | 47 cm |
| Pa_plotis | 162 cm |
| Pa_gylis | 52 cm |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Pa_stalciu-begeliai | Guoliniai bėgeliai |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |













