Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 52cm P: 180cm G: 52cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 52 cm P: 180 cm G: 52 cm |
| Aukštis | 52 |
| Plotis | 180 |
| Gylis | 52 |
| Pa_aukstis | 52 cm |
| Pa_plotis | 180 cm |
| Pa_gylis | 52 cm |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |
| Pa_stalciu-begeliai | Guoliniai bėgeliai |













