Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 204cm P: 60cm G: 41cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 204 cm P: 60 cm G: 41 cm |
| Aukštis | 204 |
| Plotis | 60 |
| Gylis | 41 |
| Pa_aukstis | 204 cm |
| Pa_plotis | 60 cm |
| Pa_gylis | 41 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Stiklas. |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_apsvietimas | Reikia įsigyti atskirai |
| Pa_duru-atidarymo-kryptis | Universali |
| Pa_savybe | Švelnaus uždarymo durų mechanizmas |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |

































