Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 195cm P: 63cm G: 40cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 195 cm P: 63 cm G: 40 cm |
| Aukštis | 195 |
| Plotis | 63 |
| Gylis | 40 |
| Pa_aukstis | 195 cm |
| Pa_plotis | 63 cm |
| Pa_gylis | 40 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Medžio dulkių plokštė (MDF). Stiklas. |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_apsvietimas | Nėra |
| Pa_duru-atidarymo-kryptis | Kairinė (durų lankstai kairėje pusėje) |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |





















