Prekybinė palapinė yra labai praktiškas verslo įrankis. Tai tinka tiek norint vykdyti “nuo durų iki durų” susidomėjimą, tiek įmonių pristatymus įvairiais reklamos renginiais. Prekybinė palapinė yra ne tik keturios sienos ir stogas. Tai taip pat yra įmonės ar įstaigos įvaizdis. Štai kodėl tai yra labai svarbu, kad jis būtų aukštos kokybės ir estetikos.

Mes galime rasti daugybę įvairių komercinių paviljonų rinkoje. Jų dangteliai pagaminti iš aukštesnės ar žemesnės kokybės poliesterio ar ortalio. Šioms konstrukcijoms būdingas įvairus atsparumas oro sąlygoms ir mechaniniai pažeidimai. Šiandienos įraše sužinosite viską, ko reikia komercinėms palapinėms pasirinkti patį geriausią modelį.

Kokią prekybos palapinę turėtumėte pasirinkti?

Priimdami sprendimą pirkti palapinę, turėtume atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų, susijusių su poreikiais, kad mes nestebėtume dėl orų ar kitų nenuspėjamų situacijų. Norėdami pasirinkti tinkamą palapinę, turite žinoti:

  • kiek vietos norime stogo
  • ar turėsime padidinti plotą derindami kelias komercines palapines,
  • kokiomis oro sąlygomis mes panaudosime palapinę,
  • kokiu pagrindu mes nustatysime palapinę
  • kaip dažnai pasisuksime ir sulenktume palapinę.

Taigi, kaip jums rasti palapinę, kuri jums tinka? Tiesiog atsakykite į šiuos klausimus.

Kokio dydžio man reikia palapinės?

Dažniausiai siūlome gamintojus ir mažmenininkus rasite palapines matavimo 2×2 m, 2×3 m, 2,5×2,5 m, 3×3 m, 4,5×3 m, o net 6×3 m. Ir iš tiesų, iš palapinių dydžio pasirinkimas yra pakankamas daugeliui klientų.

Tačiau lieka klausimas, kas atsitinka, kai mums reikia stogo didesniame plote ? Mūsų parduotuvėje rasite palapines, kurios gali būti derinamos viena su kita.

Kaip derinti komercines palapines?

Paprasti metaliniai jungtys naudojami “Home & Garden” prekybos paviljonams prijungti. Tiesiog naudokitės, kad sujungtumėte kiemus iš mūsų paviljonų taip, kad ryšys būtų stabilus ir konstrukcija būtų nuosekli. Norėdami užpildyti spragas tarp paviljonų prijungtų specialios bulvarinė stogų. Jų surinkimas yra greitas ir be rūpesčių, dėl kurio mes galime susidoroti su ja net sudėtingomis oro sąlygomis. Jungtys ir latakai įsigyti nėra didelės sąnaudos ( žr. Kainas ), todėl juos verta pirkti .

Kokios komercinės palapinės atsparios įvairioms oro sąlygoms?

Prekybos palapinės paprastai turi vandeniui atsparias stogo dangas, tačiau mes galime patenkinti įvairias palapines rinkoje, kurios, deja, leidžia vandeniui pereiti per lietų. Todėl mes turėtume ieškoti palapinės, kuri yra impregnuota. Dar geriau , kai ir stogas, ir sienos yra padengtos specialiu gumos tipu, kuris užtikrins visišką atsparumą vandeniui . Mūsų parduotuvėje siūlomos palapinės yra tokios: vandeniui atsparios.

Papildomas pranašumas gali būti išlenktas tentas, apsaugantis mūsų stendo lankytojus nuo lietaus, taip pat daiktus, kuriuos mes dedame po stogu.

Kokios komercines palapines atsparios ivairioms oro salygoms - lenkijosbaldai24.lt

Ką daryti su palapine naktį?

Dažnai atsitinka, kad mugėje ar kitame renginyje turime praleisti daugiau nei vieną dieną. Mes negalime įsivaizduoti, palikdami palapinių savininkams paliktus daiktus. Ir tai yra kelias! Geros kokybės komercinėje palapinėje turi būti užtrauktukų užtrauktukai, dėl kurių galines jungtis galime sujungti šonines sienas . Tai puiku, kai gamintojas taip pat pritaiko spynos su priekinėmis šoninių sienų pusėmis. Tokiu būdu galėsime pritvirtinti prie jų papildomą sieną, tokiu būdu palapinę galėsite uždaryti.

Nelygus pagrindas neturi būti kliūtis palapinei

Lauke mes ne visada galime rasti išlygintą ir netgi vietą, kur mes galime uždėti palapinę. Taigi, ką jūs darote, kai lygio skirtumai pasiekia net dešimtį ar centimetrų? Čia yra dar vienas puikus sprendimas , kuris pasižymi mūsų parduotuvėje siūlomomis palapinėmis. Jie turi daugiapakopį kojų reguliavimą , kuris 100% pašalina problemas, susijusias su nelygiu paviršiumi.

“Express” prekybos palapinė – ką tai reiškia?

Kaip rodo pats pavadinimas, tai yra palapinė, kad suyra žinutę Express … 🙂 Ir tai pažodžiui. Visa operacija skleisti palapinė užima ne daugiau kaip keletą minučių . Ir visa tai surinkimo strypai, kuri yra viena visuma, iš dalies stogo turi statybos keltuvai(atskiri elementai yra integruojami jungtys ypatingas – čia mes pasigirti, kad lentynos naudojami mūsų palapinių kol mes tvirtinimo 5 metų garantija ).

Pasirinkite geriausią dizainą turinčią komercinę palapinę

Kai jūs nusprendėte nusipirkti palapinę, todėl verta atsižvelgti į kokybės statybos : medžiagos ir storio profiliai. Pati konstrukcija negali būti per lengva ar per sunki. Kartais gamintojai, norintys pasiūlyti mažesnę kainą palapinėje, naudoti prastos kokybės kadrų, kuriuos mes tikime negalės išgyventi net keletą ciklų rozłożeń ir mazgai. Pigūs struktūros pasižymi labai nerimtas sąvaržos, siūlių ir subtilus plonas profilis vamzdžių, kurie gali lengvai sulenkti su savo plikomis rankomis. Laimei, rinka siūlo komercinius palapines , kurios struktūrą , kuri sujungia lengvas ir tvirta konstrukcija – kaip turimus parduotuvėje Namams.

Dabar, kai žinote visus geriausio prekybos palapinės pasirinkimo aspektus, eikite į priekį ir pradėkite apsipirkti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dėmesio! Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Jei sutinkate prašome pažymėti ''ACCEPT''