Įsirengiant savo svajonių kiemą neretai kyla klausimas – kokie baldai geresni ir praktiškesni? Mediniai arba aliuminio? Šiame straipsnyje aptarsime ir padėsime pasirinkti geriausius sodo baldus.

Privalomi sodo baldai: kėdės, stalai ir gultai

Rinkdamiesi baldus sodui ar terasai, turite nuspręsti, ko jums reikia. Jei jūsų šeima yra didelė ir jums patinka susibūrimai, jūs turėtumėte ieškoti didelio stalo ir kampo ar kėdžių su daug sėdimų vietų. Jei sodas ar kiemas Jums yra tik retai naudojama erdvė, rinkitės nedidelius staliukus, atskiras kėdės ir gultus.

Mediniai sodo baldai – tai klasika daugelį metų

Mediniai sodo baldai niekada neišeis iš mados. Jie yra stabilūs, puikiai įsikomponuoja į sodo erdvę. Jų didžiausias pranašumas yra ilgaamžiškumas, žinoma, su tinkama priežiūra. Mūsų kraštų mediena, pavyzdžiui, pušis, bukas, alksnis arba ąžuolas, bent kartą per metus turėtų būti nušveičiami ir padengti laku, vandeniui ir dėmėms atspariais dažais. O štai baldai, pagaminti iš egzotiškesnės medienos,  yra daug populiaresni, nes yra labiau atsparūs besikeičiančioms oro sąlygoms. Nepamirškite apsaugoti medinių sodo baldų nuo lietaus ir sukurti tinkamą šiltą ir sausą vietą baldų saugojimui šaltuoju sezono metu. Medinių baldų trūkumas tas, kad jie užima daug vietos, tačiau šiuo metu gamintojai jau siūlo ir sulankstomų modelių.

Aliuminio sodo baldai – Jūsų patogumams

Ieškodami patvariausių sodo baldų, negalime pamiršti aliuminio, kuris be visa ko yra ir labai patogus. Aliuminio baldai nereikalauja papildomos priežiūros, saugojimo ir gali stovėti lauke visą vasarą. Jie nerūdijantys, yra atsparūs vandeniui, juos lengva valyti. Kėdės ir stalai pagaminti iš aliuminio yra labai lengvi ir patogiai pernešami. Aliuminio baldai yra skirti sodams, terasoms ar baseinams. Šių baldų dizainas yra paprastas, ir universalus. Santykinai žema kaina taip pat yra didelis pranašumas.

Mediniai arba aliuminio lauko baldai – neturi būti sunku pasirinkti

Nepriklausomai nuo to, kokį sodo baldą pasirinkote – medinį ar aliuminį, turėtumėte būti patenkintas. Gamintojai puikiai supranta klientų poreikius, todėl jie rūpinasi sodo baldų praktiškumu. Nepriklausomai nuo to, kokią medžiagą pasirinksite, verta pirkti minkštas pagalves ir skėčius, kad jūsų poilsis būtų dar geresnis. 
Atminkite, kad sodo baldai turi būti ypač
patogūs.